ÇHD Susmadı, Susmayacak!

GENEL GREVE DESTEK

İstanbul Şube yaptığı basın açıklamasıyla; KESK’in 5 Haziranda yapacağı genel direnişe destek kararı aldığını ve yarınki duruşmalara katılmayacaklarını açıkladı..
GENEL GREVE DESTEK…

 

Bildiğiniz üzere KESK yarın “İNSANCA YAŞAM, GÜVENCELİ İŞ, GÜVENL, GELECEK, 5 HAZİRAN’DA GREVDEYİZ… MÜCADELEMİZ SÜRÜYOR” şiarıyla 5 Haziran 2013 tarihinde greve giderek üretimden gelen güçlerini kullanacaklar. Kamu emekçilerine destek olmak ve günlerdir Gezi Parkı’nda başlayarak tüm ülkeyi saran hak mücadelesine destek olmak için yarın duruşmalara mazeret gönderiyor ve duruşmalara katılamıyoruz ayrıca yarın kamu emekçileri “siyah” giyeneceklermiş bizde siyah giyiniyoruz.

 

Ekte bu konuyla ilgili hazırladığımız mazeret diilekçesi var.

 

Bilgilerinize sunarız.

 

 

 

Çağdaş Hukukçular Derneği İstanbul Şubesi

 

 

 

 

 

……………………..…………….MAHKEMESİ’NE

 

 

DOSYA NO………………………… : ……………E.

 

DAVACI …………………………… :

VEKİLİ……………………………… :

KONU……………………………….. : Mesleki ve vicdani mazeretimin kabulüne karar verilmesi istemdir.

 

Mahkemenizce duruşmanın bırakıldığı gün ve saatte “İNSANCA YAŞAM, GÜVENCELİ İŞ, GÜVENL, GELECEK, 5 HAZİRAN’DA GREVDEYİZ… MÜCADELEMİZ SÜRÜYOR” şiarıyla 5 Haziran 2013 tarihinde greve giderek üretimden gelen güçlerini kullanan kamu emekçilerine ve günlerdir Gezi Parkı’nda başlayarak tüm ülkeyi saran hak mücadelesine destek vereceğimden mahkemeniz duruşmasına katılamayacağımı bildirir, mesleki ve vicdani mazeretimin kabulüne karar verilmesini saygılarımla talep ederim. 05.06.2013

Davacı Vekili

Av.

Share Post