ÇHD Susmadı, Susmayacak!

ÇHD GENEL KURULU

chd_logoDerneğimiz Konferans ve Genel Kurulunu 18/19 Mayıs tarihlerinde Ankara Barosunda gerçekleştireceğiz. Konferansın konusu,‘Toplumsal muhalefetin ve ezilenlerin avukatlığıi olacak. Genel Kurula çağrı bildirgesini Genel Başkan Av. Seçkuk Kozağaçlı Kandıra Cezaevinde hazırladı.
Değerli arkadaşlar,

Sizi Derneğimizin Genel Merkezinin 18-19 Mayıs’ta Ankara’da gerçekleştireceğimiz Olağan Kongre ve Konferansına davet ediyorum.

Siyasal iktidarın yaygın saldırısı altında, mesleğin ve ülkenin bu gününü ve geleceğini konuşalım. Önümüzdeki iki yıl boyunca hukuk ve siyaset bir yandan ülkeyi dönüştürürken, diğer yandan da dönüşecekler.

Gelin bu iki zorlu mücadele yılı için seçeceğimiz yönetim kurulu üyelerimize birlikte görev, umut ve güç verelim, tavsiyelerde bulunalım. Her ne kadar ben o iki gün “evde” olmayacaksam da lütfen ev sahipliğimi kabul edip bizlerin;

‘avukatların, işçi avukatların, işçilerin, kadınların, gecekonduluların, öğrencilerin, ekoloji militanlarının avukatlarının, siyasi ceza davası savunmanlarının’ halkı bilgilendiren her davanın sahibi ve savunucusu Devrimci Avukatların yanında olun.

Böylece ben de sizlerin gözünden kongreyi izleyebilirim.

Sevgi ve dayanışma duygularımla, bekliyoruz.

 

Selçuk KOZAĞAÇLI

Genel Başkan

1 No’lu F Tipi Hapishane

KANDIRA

 

Genel Kurul Bilgileri :

Tarih : 18- 19 Mayıs 2013

Yer : Ankara Barosu Eğitim Merkezi Konferans Salonu

Adres : Ihlamur Sok. No : 1 Kızılay/ANKARA

Share Post